Kontakt
+49 7612 020 050 info@pmk-freiburg.de
Aplikacja Mobilna

EURO 2024 w Niemczech

Piłka nożna, religia i duchowość sportu

Pokaż więcej

Nabożeństwo czerwcowe

W czerwcu zapraszamy na nabożeństwo związane z pobożnością ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorki i piątki po Mszach Świętych.

Biuro parafialne - nowe gdziny otwarcia

Biuro parafialne czynne w czwartek (godz. 17.00-19.00) oraz w piątek (9.00-13.30, 16.00-18.30).

Msza św. rodzinna w naszej misji - 9 czerwca 2024 r.

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do udziału we Mszy św. rodzinnej o godz. 11.00.

1. piątek miesiąca - 7 czerwca 2024 r.

W pierwszy piątek miesiąca serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Serca Jezusowego od godz. 18.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę Św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Krąg biblijny w naszej parafii - 18 czerwca 2024 r.

W naszej misji odbywają się spotkania biblijne, w czasie których rozważamy niedzielną Ewangelię. Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 18 VI po Mszy Św.

Katecheza przed bierzmowaniem - 29 czerwca 2024 r.

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godz.10.00 w sali pod kościołem.

1. sobota miesiąca - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP - 1 czerwca 2024 r.

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej o godz. 12.30. W programie różaniec, modlitwy maryjne, Komunia Św. i cicha adoracja.

Adoracja prowadzona przez grupę modlitewną - 7 maja 2024 r.

W każdy I-wszy wtorek miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo prowadzone przez członków grupy modlitewnej.

Kurs przedmałżeński online

Zapraszamy na internetowy kurs przedmałżeński, za pomocą aplikacji Zoom. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo.

Pokaż więcej

Decycja dotycząca przyszłości kościoła św. Józefa - PILNE!!!

Została podjęta decyzja o zamknięciu kościoła św. Józefa i sprzedaży budynków kościelnych na terenie posesji Breisacher Straße 119. W przyszłości kościół zniknie całkowicie z przestrzeni Freiburga (włącznie z wyburzeniem). Harmonogram wdrożenia decyzji nie został jeszcze ustalony. Nasza wspólnota przeniesie się do innego kościoła we Freiburgu.

Pokaż więcej

Parkowanie przy kościele

Informujemy, że parkowanie samochodów w miejscu niedozwolonym grozi mandatem karnym lub odholowaniem pojazdu. Prosimy o korzystanie tylko i wyłącznie z wyznaczonych parkingów.

Ankieta dla Seniorów!

Ks. Tomasz zwraca się z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety na temat: "Jakość życia seniorów na emigracji". Państwa wkład przyczyni się do powstania pogłębionego studium dotyczącego życia Polaków w Niemczech.

Pokaż więcej

Herbaciarnia “Familiaris”: spotkania seniorów online

Herbaciarnia to przestrzeń spotkań seniorów emigracyjnych przy herbacie w przestrzeni online. To miejsce rozmów seniorów; rozmów z seniorami; spędzania wspólnie czasu; dzielenia się swoim umiejętnościami, doświadczeniami i wiedzą. To także miejsc wspólnego picia herbaty, wspólnego bycia i przeżywanie codzienności.

Pokaż więcej

SQoL Familiaris

Podnoszenie jakości życia seniorów na emigracji (Quality of Seniors’ Life) to nowy projekt przy współpracy "Familiaris" oraz naszej parafii.

Pokaż więcej

Aplikacja na telefon i tablet

Zachęcamy naszych Parafian do pobrania darmowej aplikacji, dzięki której łatwiej można zarejestrować się na niedzielną Mszę i mieć szybszy dostęp do informacji.

Pokaż więcej

Działaność Familiaris - film

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Pokaż więcej