Kontakt
+49 7612 020 050 info@pmk-freiburg.de
Aplikacje Mobilne

Adoracja prowadzona przez grupę modlitewną - 2 kwietnia 2024 r.

W każdy I-wszy wtorek miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo prowadzone przez członków grupy modlitewnej.

Życzenia wielkanocne

Z okazji świąt paschalnych składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Pokaż więcej

Biuro parafialne - nowe gdziny otwarcia

Biuro parafialne czynne w czwartek (godz. 17.00-19.00) oraz w piątek (9.00-13.30, 16.00-18.30).

Msza św. rodzinna w naszej misji - 14 kwietnia 2024 r.

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do udziału we Mszy św. rodzinnej o godz. 11.00.

1. piątek miesiąca - 5 kwietnia 2024 r.

W pierwszy piątek miesiąca serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Serca Jezusowego od godz. 18.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę Św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Krąg biblijny w naszej parafii - 16 kwietnia 2024 r.

W naszej misji odbywają się spotkania biblijne, w czasie których rozważamy niedzielną Ewangelię. Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 16 IV po Mszy Św.

Katecheza przed bierzmowaniem - 13 kwietnia 2024 r.

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz.10.00 w sali pod kościołem.

1. sobota miesiąca - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP - 6 kwietnia 2024 r.

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej o godz. 12.30. W programie różaniec, modlitwy maryjne, Komunia Św. i cicha adoracja.

Katecheza przed I Komunią św. - spotkanie dla rodziców

Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się ok. godz. 12.00 po Mszy Św. w niedzielę 26 listopada w sali pod kościołem.

Kurs przedmałżeński online - 8-10 grudnia 2023 r.

Zapraszamy na internetowy kurs przedmałżeński, który odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2023 r. za pomocą aplikacji Zoom. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo.

Pokaż więcej

Decycja dotycząca przyszłości kościoła św. Józefa - PILNE!!!

Została podjęta decyzja o zamknięciu kościoła św. Józefa i sprzedaży budynków kościelnych na terenie posesji Breisacher Straße 119. W przyszłości kościół zniknie całkowicie z przestrzeni Freiburga (włącznie z wyburzeniem). Harmonogram wdrożenia decyzji nie został jeszcze ustalony. Nasza wspólnota przeniesie się do innego kościoła we Freiburgu.

Pokaż więcej

Parkowanie przy kościele

Informujemy, że parkowanie samochodów w miejscu niedozwolonym grozi mandatem karnym lub odholowaniem pojazdu. Prosimy o korzystanie tylko i wyłącznie z wyznaczonych parkingów.

Ankieta dla Seniorów!

Ks. Tomasz zwraca się z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety na temat: "Jakość życia seniorów na emigracji". Państwa wkład przyczyni się do powstania pogłębionego studium dotyczącego życia Polaków w Niemczech.

Pokaż więcej

Herbaciarnia “Familiaris”: spotkania seniorów online

Herbaciarnia to przestrzeń spotkań seniorów emigracyjnych przy herbacie w przestrzeni online. To miejsce rozmów seniorów; rozmów z seniorami; spędzania wspólnie czasu; dzielenia się swoim umiejętnościami, doświadczeniami i wiedzą. To także miejsc wspólnego picia herbaty, wspólnego bycia i przeżywanie codzienności.

Pokaż więcej

SQoL Familiaris

Podnoszenie jakości życia seniorów na emigracji (Quality of Seniors’ Life) to nowy projekt przy współpracy "Familiaris" oraz naszej parafii.

Pokaż więcej

Aplikacja na telefon i tablet

Zachęcamy naszych Parafian do pobrania darmowej aplikacji, dzięki której łatwiej można zarejestrować się na niedzielną Mszę i mieć szybszy dostęp do informacji.

Pokaż więcej

Działaność Familiaris - film

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Pokaż więcej