Kontakt
+49 7612 020 050 info@pmk-freiburg.de
Aplikacje Mobilne

Pierwszy Piątek Miesiąca - 7 października 2022 r.

W tym tygodniu przypada I-piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Serca Jezusowego od godz. 18.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę Św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy - 25 września 2022 r.

Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i odpowiedniej pomocy w nowych środowiskach.

Pokaż więcej

Krąg biblijny w naszej parafii

W naszej misji będą odbywać się spotkania biblijne. Chętnych zapraszamy do zapisania się w zakrystii.

Październik miesiącem modlitwy różańcowej

Zachęcamy do odmawiania różańca w październiku. W naszej misji nabożeństwo różańcowe we wtorki i piątki po wieczornej Mszy Św.

Pokaż więcej

Msze św. rodzinne w naszej misji!

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do udziału we Mszy św. rodzinnej w każdą II niedzielę miesiąca. Najbliższa Msza rodzinna odbędzie się 9 października o godz. 11.00.

I sobota miesiąca - Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP - 1 października 2022 r.

W I sobotę miesiąca zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej o godz. 12.30.

Ankieta dla Seniorów!

Ks. Tomasz zwraca się z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety na temat: "Jakość życia seniorów na emigracji". Państwa wkład przyczyni się do powstania pogłębionego studium dotyczącego życia Polaków w Niemczech.

Pokaż więcej

Kurs przedmałżeński online - 23-25 wrzesień 2022 r.

Zapraszamy na internetowy kurs przedmałżeński, który odbędzie się w dniach 23-25 wrzesień 2022 r. za pomocą aplikacji Zoom. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo.

Pokaż więcej

Katecheza I-komunijna 2022/2023

Po wakacjach rozpoczynamy katechezę dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Prosimy rodziców o zgłaszanie dzieci na katechezę. Spotkanie z rodzicami odbędzie się w niedzielę 25 września po Mszy Św. o godz. 11.00.

Msze Św. za zmarłych w 2022 r.

Bardzo serdecznie zachęcamy do pielęgnowania tradycji zamawiania Mszy Św. w intencji naszych drogich zmarłych. Nasza modlitewna pamięć wyrażona w Eucharystii i przyjętej Komunii Świętej jest zawsze darem wdzięczności i naszym duchowym wsparciem.

Inicjatywy "Familiaris" - jesień 2022 r.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z inicjatywami zaproponowanymi przez Familiaris.

Pokaż więcej

Modlitwa o pokój na Ukrainie

W związku z inwazją rosyjską na Ukrainę w czasie każdej Mszy Św. modlimy się o pokój, a także w intencji Ukraińców, by Pan pokrzepił ich serca w obecnej dramatycznej sytuacji niesprawiedliwej wojny.

Pokaż więcej

Nowy parking przy kościele

Płatny parking przy Breisacherstr. 119 został na nowo otwarty. Prosimy o nieparkowanie pojazdów na parkingu kościelnym. Przypominamy o innych parkingach: Westarkaden Freiburg (Ensisheimer Str. 4) lub Freiburger Eishalle (Breisacher Str. 149). Jednocześnie informujemy, że parkowanie samochodów w miejscu niedozwolonym grozi mandatem karnym lub odholowaniem pojazdu.

Herbaciarnia “Familiaris”: spotkania seniorów online

Herbaciarnia to przestrzeń spotkań seniorów emigracyjnych przy herbacie w przestrzeni online. To miejsce rozmów seniorów; rozmów z seniorami; spędzania wspólnie czasu; dzielenia się swoim umiejętnościami, doświadczeniami i wiedzą. To także miejsc wspólnego picia herbaty, wspólnego bycia i przeżywanie codzienności.

Pokaż więcej

SQoL Familiaris

Podnoszenie jakości życia seniorów na emigracji (Quality of Seniors’ Life) to nowy projekt przy współpracy "Familiaris" oraz naszej parafii.

Pokaż więcej

Aplikacja na telefon i tablet

Zachęcamy naszych Parafian do pobrania darmowej aplikacji, dzięki której łatwiej można zarejestrować się na niedzielną Mszę i mieć szybszy dostęp do informacji.

Pokaż więcej

Działaność Familiaris - film

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Pokaż więcej

PMK Singen - strona internetowa

Polska Misja Katolicka w Singen posiada swoją stronę internetową. Serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.

Pokaż więcej

Wytyczne dotyczące uczestnictwa w liturgii w dobie pandemii koronawirusa

W związku z trwającą pandemią koronawirusa jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad obowiązujących w archidiecezji Freiburg.

Pokaż więcej